Relacja / SIIF - Seoul International Invention Fair / 2019 / Wystawy / Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów / Organizacja Stoisk Wystawienniczych
 wróć do listy wystaw z roku 2019

SIIF - Seoul International Invention Fair

27 Lis 2019 - 30 Lis 2019KOREASeul, EXHIBITION HALL C, Coex, Seoul, KoreaSeul International Invention Fair SIIF to jedne z największych targów wynalazków na świecie - "brama do rynku światowego". SIIF jest organizowany przez Koreańskie Stowarzyszenie Promocji Inwencji (KIPA), jedyną organizacja w Korei, która promuje działalność wynalazczą od 1973 roku. Wystawa ma na celu promowanie wynalazków oraz wymianę informacji na temat najnowszych osiągnięć wynalazczych i innowacyjnych technologii pomiędzy twórcami z całego świata. To 4-dniowe wydarzenie, w którym wynalazcy i badacze prezentują swoje nowe pomysły i produkty producentom, inwestorom, dystrybutorom, firmom licencjonującym i ogółowi społeczeństwa. Eksperci marketingowi, eksperci z dziedziny własności intelektualnej, rzecznicy patentowi i firmy zajmujące się transferem technologii co roku biorą udział w wystawie, aby pomóc uczestnikom w komercjalizacji ich wynalazków. Wystawa SIIF daje nie tylko szansę na zapoznanie się z nowymi technologiami dzięki prezentacji różnorodnych produktów, ale jest także miejscem konsultacji i spotkań mających na celu komercjalizację najnowszych osiągnięć techniki. Wynalazcy i innowatorzy z całego świata mają możliwość upowszechnienia najnowszych wynalazków, poszerzenia kanału dystrybucji opatentowanych produktów i promowania transferu technologii na wciąż rosnącym rynku azjatyckim.

Wystawa jak co roku została objęta patronatem Koreańskiego Urzędu Własności Intelektualnej i była wspierana przez Światową Organizację Własności Intelektualnej (WIPO) oraz Międzynarodową Federację Stowarzyszeń Wynalazców (IFIA). Podczas wystawy odbyło się również sympozjum poświęcone marketingowi i komercjalizacji.

W wystawie SIIF 2019 zaprezentowano ponad 600 wynalazków z 30 krajów i odwiedziło ją około 40 000 widzów. Ponownie wzięli w niej udział wystawcy z krajów całego świata, w tym między innymi z Malezji, Taiwanu, Arabii Saudyjskiej, Tajlandii, Polski czy Chorwacji.

Polska delegacja na stoisku Stowarzyszenia Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów miała zaszczyt zaprezentować najnowsze rozwiązania twórców, działających w najlepszych krajowych ośrodkach przemysłowych i naukowych.

 

Newsletter

polskiewynalazki.pl 2018